Naturex

Mezoterapia bezigłowa NNM™  na ciało


 

Mezoterapia bezigłowa NNM™ to zabieg stosowany w celu zwalczania cellulitu i modelowania sylwetki oraz dla poprawy wyglądu skóry, jej odmłodzenia i rewitalizacji. Klasyczna metoda mezoterapii polega na wstrzykiwaniu przez lekarzy dermatologów specjalnych „koktajli” do warstw podskórnych za pomocą igieł.

Bezigłowa Mezoterapia NNM™ jest nowoczesną alternatywą dla klasycznej mezoterapii. Metoda NNM™ bazuje na nowej technice, zwanej Aquaforezą™, w której technologia laserowa i specjalne impulsy elektryczne pomagają reaktywować w tkankach specyficzne procesy fizjologiczne, mające wpływ na rozwój cellulitu. Procesy te obejmują mikrocyrkulację, drenaż limfatyczny i polepszenie przepływu krwi.

Każda sesja zabiegowa trwa około 30 minut. Aby osiągnąć oczekiwane rezultaty konieczne jest przeprowadzenie serii 8-10 zabiegów. Pierwsze wyraźne korzyści można zaobserwować już po 5 lub 6 sesjach, jakkolwiek zależy to od stopnia nasilenia cellulitu. Aquaforeza™ jest metodą bardzo przyjazną dla pacjentek, gdyż nie odczuwają one żadnego dyskomfortu podczas zabiegów. Parametry terapii dostosowuje się płynnie do progu odczuwania pacjentki, a intensywność można odpowiednio regulować. Po zakończeniu zabiegu pacjentka może natychmiast wrócić do normalnych czynności. W pierwszej części serii zabiegów zaleca się zaplanowanie kilku wizyt w krótszym odstępie czasowym, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

Zalety NNM™ LIPO KONTOUR:

Zabiegi mogą być wykonywane przez kosmetyczkę lub przeszkoloną osobę, a nie tylko przez lekarza:

 • Bez igieł, bez bólu, bez ryzyka infekcji, bez obrzęków i zasinień, pełen komfort.
 • Specjalnie zaprojektowane zestawy substancji aktywnych.
 • Zabiegi lunchowe bez okresu rekonwalescencji.
 • Krótki cykl zabiegowy - od 8 do 10 zabiegów (od 1 do 3 zabiegów w tygodniu).
 • Zabiegi na ciało i na twarz.
 • Znakomite i trwałe efekty.
 • Idealne połączenie z innymi nieinwazyjnymi i chirugicznymi zabiegami.
 • Zabiegi dla wszystkich typów skóry.


Innowacyjne podejście do kompozycji substancji aktywnych składających się z:

 • Naturalnych ekstraktów.
 • Związków aminokwasów.
 • Związków umożliwiających głęboką penetrację tkanki skórnej.

 

Nasz sprzętMezoterapia bezigłowa NNM LIPO KONTOUR

 

System mezoterapii bezigłowej NNM™ LIPO KONTOUR jest urządzeniem zaawansowanym technologicznie, specjalnie zaprojektowanym do zabiegów medycyny estetycznej, przeznaczonym do nieinwazyjnego zwalczania cellulitu i redukcji zmarszczek. Metoda NNM™ LIPO KONTOUR wykorzystuje impulsy elektryczne zaprojektowane w celu łagodzenia przekrwienia tkanki.


Przygotowanie do zabiegów Mezoterapią Bezigłową:
Nie ma specjalnych zaleceń dotyczących pielęgnacji skóry przed poddaniem się zabiegom Mezoterapii Bezigłowej. Przed zabiegiem przeprowadzana jest krótka konsultacja i wywiad.

Tkanka tłuszczowa


Zabiegi NNM™ LIPO KONTOUR - rozpuszczanie tkanki tłuszczowej, wykorzystują nowe substancje aktywne, zaprojektowane do modelowania sylwetki. Protokoły zabiegowe bazują na nieinwazyjnej penetracji mezodermalnej, korzystając z opatentowanego systemu Aquaforezy™. Zastrzeżona formuła NNM™ Lipo Kontour bazuje na precyzyjnie opracowanych substancjach aktywnych.

 

Usuwanie Cellulitu


Metoda NNM™ LIPO KONTOUR bazuje na nowej technice o nazwie Aquaforeza™, w której technologia laserowa i specjalne impulsy elektryczne pomagają skutecznie reaktywować w tkankach specyficzne procesy fizjologiczne mające wpływ na rozwój cellulitu. Procesy te obejmują mikrocyrkulację, drenaż limfatyczny i polepszenie przepływu krwi.

Czytaj więcej

Lifting skóry


Przezskórne dostarczanie substancji aktywnych jest skuteczne w terapii i redukcji zwiotczenia skóry. NNM™ Lipo Kontour wykorzystuje program, oparty na formule odpowiednich substancji aktywnych, które redukują problem zwiotczałej skóry. Celem terapii jest poprawa jakości skóry poprzez przemodelowanie kolagenu, nawodnienie skóry i inne procesy prowadzące do szybkiego ujędrnienia skóry.

Czytaj więcej