Naturex

Świat dłoni i stóp


Manicure

- Manicure tradycyjny
- Manicure SPA

Manicure Japoński

- wzmocnione i odżywione
paznokcie

French Wrap Manicure

- Perfekcyjny i trwały
French Manicure

Manicure/ Pedicure Hybrydowy

- Nakładany jak lakier,
wytrzymały jak żel

Stylizacja Paznokci

- Piekne, wymodelowane
paznokcie dłoni i stóp

Pedicure

- Zabiegi pielęgnacyjne i
SPA na stopy

Fish Spa

- Zabieg pielęgnacyjny
SPA na stopy

Fish SpaFish Spa w Coco Beauty Clinic

Powszechnie wiadomo, że złuszczanie jest kluczem do pięknej skóry. Z pewnością korzystaliście już Państwo z wielu technik złuszczania skóry, takich jak peeling czy ścieranie. Proponujemy Państwu zupełnie nowy bardziej efektywny i zgodny z naturą sposób pielęgnacji stóp.

W przestronnych pełnych ciepłej wody akwariach pływają drobne rybki z gatunku Garra Rufa. W miłym sprzyjającym relaksowi otoczeniu siadamy na brzegu akwarium, zanurzamy stopy i pozwalamy rybkom zająć się naszą skórą.

Rybki poprzez ssanie ścierają martwy, zrogowaciały naskórek wraz ze wszystkimi nieprawidłowościami. Ponadto delikatnie masują skórę dzięki czemu staje się ona zdrowa, oczyszczona i gładka. Rybki Garra Rufa podczas pracy wydzielają enzym odkażający a zarazem leczniczy o nazwie Diatranol, który pomaga w zwalczaniu chorób skóry, takich jak: łuszczyca, wypryski, zapalenia skóry... Po kilku sesjach osoby z tymi przypadłościami mogą spodziewać się poprawy stanu swojej skóry, a nawet całkowitego jej wyleczenia.

Zabiegi SPA

Cuccio SPA - figowa rozkosz


 

Zabieg ma na celu odżywienie dłoni, przywrócenie im świeżego wyglądu, oczyszczenie z martwego naskórka i zabezpieczenie przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych oraz wzmocnienie paznokci. Głęboko nawilża i zapewnia skórze świeży i promienny wygląd. W skład zabiegu wchodzą:

  • Kulki musujące granat i figa, wybielają paznokcie, nawilżają i zmiękczają skórki wokół paznokcia
  • Jabłkowy preparat do usuwania skórek, wzbogacony jest w kwas jabłkowy i olejek migdałowy
  • Peeling figowy, otwiera pory i przygotowuje skórę na kurację antyutleniaczy z olejku jojoby
  • Maska z dodatkiem ekstraktu z korzenia żywokostu; aktywne substancje zawarte w masce działają przeciwzapalnie, ułatwia gojenie się ran i blizn
  • Masło do ciała jagoda acaia i granat wzbogacone jest w wiele składników przeciwnowotworowych, działa przeciwgrzybicznie i przeciwbakteryjnie. Nawilża i opóźnia procesy starzenia się skóry