Naturex

Nowość

Fish Spa

 

Zapraszamy Państwa do skorzystania z nowego zabiegu, dostępnego w Coco Beauty Clinic:

FISH SPA - zabieg z rybkami GARRA RUFA

Powszechnie wiadomo, że złuszczanie jest kluczem do pięknej skóry. Z pewnością korzystaliście już Państwo z wielu technik złuszczania skóry, takich jak peeling czy ścieranie. Proponujemy Państwu zupełnie nowy bardziej efektywny i zgodny z naturą sposób pielęgnacji stóp.

W przestronnych pełnych ciepłej wody akwariach pływają drobne rybki z gatunku Garra Rufa. W miłym sprzyjającym relaksowi otoczeniu siadamy na brzegu akwarium, zanurzamy stopy i pozwalamy rybkom zająć się naszą skórą.

Rybki poprzez ssanie ścierają martwy, zrogowaciały naskórek wraz ze wszystkimi nieprawidłowościami. Ponadto delikatnie masują skórę dzięki czemu staje się ona zdrowa, oczyszczona i gładka. Rybki Garra Rufa podczas pracy wydzielają enzym odkażający a zarazem leczniczy o nazwie Diatranol, który pomaga w zwalczaniu chorób skóry, takich jak: łuszczyca, wypryski, zapalenia skóry...  Po kilku sesjach osoby z tymi przypadłościami mogą spodziewać się poprawy stanu swojej skóry, a nawet całkowitego jej wyleczenia.

Masaż jaki wykonują rybki swymi pyszczkami jest odczuwalny jako przyjemna wibracja stymulująca newralgiczne punkty na stopach, dłoniach lub całym ciele, czego efekty można porównać do efektów akupunktury. Poprzez stymulacje tych punktów odpowiadających narządom wewnętrznym (nerki ,wątroba,serce…) poprawia się krążenie, samopoczucie, odczuwamy relaks oraz pozbywamy się zmęczenia. Pozytywnie też wpływa na funkcjonowanie naczyń krwionośnych.

Peeling polecany jest również osobom, które nie mają problemów z chorobami skóry, ale chcą żeby ich stopy wyglądały zdrowo i pięknie. Zabieg przeprowadzany przez rybki Garra Rufa jest całkowicie bezpieczny, bezbolesny i higieniczny, wspomaga regenerację skóry.