Naturex

Usuwanie przebarwieńPrzebarwienia to plamki lub plamy o intensywnym brązowym kolorze, które mogą być nabyte lub towarzyszyć człowiekowi od urodzenia. Najczęściej spotykane przebarwienia to piegi, ostuda, plamy wątrobowe starcze,  przebarwienia  potrądzikowe lub przebarwienia posłoneczne.

Najczęściej spotykanymi przebarwieniami są:

Piegi plamki o średnicy mniejszej niż 0,5 cm. Powstają w okolicach skóry najbardziej narażonej na działanie promieni UV.

Ostuda to nabyte, przewlekłe przebarwienia na twarzy. Najczęściej występują u kobiet. Lokalizują się one w obrębie czoła.

Melanoza Riehla do jej objawów należą plamy barwnikowe siateczkowe o kolorze jasnoczerwonym lub niebieskofioletowym. Występują one na czole, skroniach, policzkach, szyi często u kobiet w średnim lub starszym wieku.

Leczenie przebarwień jest procesem długotrwałym. Metodą stosowaną w naszym gabinecie jest terapia laserem nd:Yag Fotona Spectro SP.

Laser Nd:YAG FOTONY o długich impulsach – długość fali 1064nm; jest to najgłębiej penetrujący promień lasera dostępny na rynku. Charakteryzuje się homogeniczną penetracją i niską absorpcją przez chromofory tkanki. Te dwie zalety pozwalają laserowi Nd:YAG sięgać do głębszych struktur bez uszkadzania naskórka, bez względu na typ skóry. System Spectro SP jest doskonałym wyborem dla efektywnego usuwania owłosienia i zabiegów naczyniowych dla wszystkich rodzajów skóry.

Przed zabiegiem:Po zabiegu:

Nasz sprzętLaser Fotona Spectro SP


CRYO 6 Dema Cooler