Naturex

Dermatologia ogólna

Medycyna estetyczna

Botox

likwidowanie zmarszczek mimicznych

Wypełniacze

powiększanie ust - wypełnianie zmarszczek

Mezoterapia

podskóne wprowadzanie substancji aktywnych

Dermatologia ogólna

leczenie chorób skóry dzieci i dorosłych

DermatologiaCOCO Beauty Clinic to miejsce, gdzie mogą Państwo skorzystać z porad lekarskich z dziedziny dermatologii ogólnej.

Lek. med. Bartosz Pawlikowski, dermatolog zajmuje się leczeniem chorób skóry dorosłych i dzieci m.in. trądziku młodzieńczego, trądziku różowatego,łuszczycy,łojotokowego zapalenia skóry,różnych postaci łysienia i innych chorób dermatologicznych.

Zapraszamy na konsultacje w każdy wtorek od godziny 17:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację wizyty.

Czytaj dalej...

Dermatologia zachowawcza


Jest dziedziną medycyny obejmującą leczenie chorób skóry, włosów i paznokci. Najpowszechniej występujące to: trądzik młodzieńczy, atopowe zapalnie skóry, łuszczyca pospolita, łysienie, bielactwo, trądzik różowaty, grzybica paznokci, znamiona barwnikowe.
W naszym centrum możecie Państwo uzyskać fachową pomoc w zakresie dermatologii dorosłych i dzieci. Każdy niepojący objaw widoczny na skórze niezależnie od części ciała może być zdiagnozowany przez dr Bartosza PAWLIKOWSKIEGO, który umiejętnie poprowadzi leczenie.
Często problemy związane ze skórą muszą być leczone z wykorzystaniem wiedzy z zakresu medycyny estetycznej. Dlatego tak ważne jest umiejętne i indywidualne podejście do każdego pacjenta z określeniem diagnozy oraz zaleceniem skutecznego postępowania z wykorzystaniem każdej skutecznej metody leczenia i profilaktyki.
Zakres wiedzy jaką posiada nasz specjalista pozwala na skuteczne pozbycie się każdej choroby dermatologicznej.

Nasz lekarz

lek. med. Bartosz Pawlikowski, dermatolog

 

Absolwent 40 Kursu Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Od 2005 roku związany z Kliniką Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej w Łodzi.

Specjalizujący się w terapiach laserowych dermatologii zachowawczej oraz procedurach laserowych stosowanych w medycynie estetycznej. Od 2007 roku doskonali swoje umiejętności w zakresie nieoperacyjnych technik korekcji wyglądu.

Umiejętnie planuje zakres zabiegów i wykorzystuje metody łączone dermatologii estetycznej w odpowiedzi na indywidualne potrzeby pacjenta. Niezbędną w tym zakresie wiedzę rozszerza w elitarnych gabinetach medycyny estetycznej w Warszawie oraz Łodzi. Dzięki pracy z najlepszymi w tej dziedzinie celnie rozpoznaje problem i odpowiada na oczekiwania pacjentów.

W związku z codzienną obserwacją i doświadczeniami w postępowaniu po zabiegach medycyny estetycznej umiejętnie prowadzi leczenie pacjentów po nieudanych procedurach medycznych związanych z poprawą wyglądu.

Nieustannie doskonali swoje umiejętności w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej pod okiem kadry profesorskiej oraz uczestnicząc w licznych kursach certyfikowanych. Uczestnik wielu kongresów w kraju i za granicą.

Obecnie przyjmuje w: Szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi (Klinika Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej), Dermed Centrum Medyczne w Łodzi oraz ELITE Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki w Warszawie.

W naszym salonie zajmuje się:

- leczeniem chorób skóry dorosłych i dzieci m.inn. trądziku młodzieńczego, trądziku różowatego,łuszczycy,łojotokowego zapalenia skóry,różnych postaci łysienia i innych chorób dermatologicznych

- dermatologią estetyczną

  • korekcją zmarszczek przy użyciu toksyny botulinowej (preparat BOTOX)
  • leczeniem nadpotliwości przy użyciu toksyny botulinowej(preparat BOTOX)
  • mezoterapią igłową stosowaną: w różnych postaciach łysienia,w celu redukcji rozstępów,cellulitu,poprawy jakości skóry zwiotczałej,pozbawionej witalności,odwodnionej,wymagającej natychmiastowej regeneracji
  • wypełnianiem zmarszczek przy użyciu kwasu hialuronowego
  • usuwaniem elektrochirurgicznym zmian skórnych, m.in. włókniaków miękkich, brodawek wirusowych,brodawek łojotokowych,mięczaków,prosaków,elektrolizą włosów jasnych,siwych niepoddających się terapii laserowej
  • usuwaniem przebarwień przy użyciu preparatu Cosmelan
  • laseroterapią m.in. blizn pourazowych,potrądzikowych,bliznowców,rozszerzonych naczyń krwionośnych