Naturex

Mezoterapia

Medycyna estetyczna

Botox

likwidowanie zmarszczek mimicznych

Wypełniacze

powiększanie ust - wypełnianie zmarszczek

Mezoterapia

podskóne wprowadzanie substancji aktywnych

Dermatologia ogólna

leczenie chorób skóry dzieci i dorosłych

Mezoterapia igłowaMezoterapia igłowa jest metodą poprawiania stanu skóry, wykorzystywaną w medycynie od lat siedemdziesiątych.

Poprawia kondycję skóry w sposób niechirurgiczny. Wprowadzone podskórnie odpowiednio dobrane preparaty tzw. koktajle substancji aktywnych, stymulują metabolizm komórek, a także produkcję kolagenu i elastyny, przez co skóra staje się bardziej jędrna i lepiej odżywiona.

Mezoterapia nie tylko zapobiega starzeniu się skóry, ale także wypadaniu włosów i powstawaniu cellulitu. Substancje wykorzystywane w mezoterapii zależą od przedmiotu zabiegu. Są to koktajle substancji rewitalizujących i regenerujących, które mają możliwość optymalnego działania dzięki iniekcji bezpośrednio w miejsca korygowane.

Czytaj dalej ...

Produkty

Coco Beauty Clinic

stawia bardzo mocny nacisk na jakość wykonywanych usług oraz stosowanych preparatów, dlatego też postanowiliśmy wybrać najlepsze produktach dostępne na rynku.

MEZOTERAPIA - Preparaty firmy CROMA, spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa, gwarantujące skuteczność i zachowujące najwyższą jakość:

 • REVITAL CELLUFORM
 • HAIR REVITAL
 • LIGHT EYES ULTRA
 • SKINFILL C
 • UP GRADE

 

 

 

Nasz lekarz

lek. med. Bartosz Pawlikowski, dermatolog

 

Absolwent 40 Kursu Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Od 2005 roku związany z Kliniką Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej w Łodzi.

Specjalizujący się w terapiach laserowych dermatologii zachowawczej oraz procedurach laserowych stosowanych w medycynie estetycznej. Od 2007 roku doskonali swoje umiejętności w zakresie nieoperacyjnych technik korekcji wyglądu.

Umiejętnie planuje zakres zabiegów i wykorzystuje metody łączone dermatologii estetycznej w odpowiedzi na indywidualne potrzeby pacjenta. Niezbędną w tym zakresie wiedzę rozszerza w elitarnych gabinetach medycyny estetycznej w Warszawie oraz Łodzi. Dzięki pracy z najlepszymi w tej dziedzinie celnie rozpoznaje problem i odpowiada na oczekiwania pacjentów.

W związku z codzienną obserwacją i doświadczeniami w postępowaniu po zabiegach medycyny estetycznej umiejętnie prowadzi leczenie pacjentów po nieudanych procedurach medycznych związanych z poprawą wyglądu.

Nieustannie doskonali swoje umiejętności w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej pod okiem kadry profesorskiej oraz uczestnicząc w licznych kursach certyfikowanych. Uczestnik wielu kongresów w kraju i za granicą.

Obecnie przyjmuje w: Szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi (Klinika Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej), Dermed Centrum Medyczne w Łodzi oraz ELITE Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki w Warszawie.

W naszym salonie zajmuje się:

- leczeniem chorób skóry dorosłych i dzieci m.inn. trądziku młodzieńczego, trądziku różowatego,łuszczycy,łojotokowego zapalenia skóry,różnych postaci łysienia i innych chorób dermatologicznych

- dermatologią estetyczną

 • korekcją zmarszczek przy użyciu toksyny botulinowej (preparat BOTOX)
 • leczeniem nadpotliwości przy użyciu toksyny botulinowej(preparat BOTOX)
 • mezoterapią igłową stosowaną: w różnych postaciach łysienia,w celu redukcji rozstępów,cellulitu,poprawy jakości skóry zwiotczałej,pozbawionej witalności,odwodnionej,wymagającej natychmiastowej regeneracji
 • wypełnianiem zmarszczek przy użyciu kwasu hialuronowego
 • usuwaniem elektrochirurgicznym zmian skórnych, m.in. włókniaków miękkich, brodawek wirusowych,brodawek łojotokowych,mięczaków,prosaków,elektrolizą włosów jasnych,siwych niepoddających się terapii laserowej
 • usuwaniem przebarwień przy użyciu preparatu Cosmelan
 • laseroterapią m.in. blizn pourazowych,potrądzikowych,bliznowców,rozszerzonych naczyń krwionośnych