Naturex

Botox

Medycyna estetyczna

Botox

likwidowanie zmarszczek mimicznych

Wypełniacze

powiększanie ust - wypełnianie zmarszczek

Mezoterapia

podskóne wprowadzanie substancji aktywnych

Dermatologia ogólna

leczenie chorób skóry dzieci i dorosłych

BotoxZabiegi wygładzania zmarszczek rozpowszechniają się obecnie najszybciej ze wszystkich stosowanych terapii estetycznych.

Jedną z tych metod jest BOTOX. Zabieg polega na zastosowaniu oczyszczonego białka, tak aby zahamować przekazywanie impulsów do miejsca iniekcji. Redukuje to aktywność mięśni poddanych zabiegowi, których działanie powoduje powstawanie zmarszczek.

Botox przeznaczony jest dla osób, które chcą pozbyć się zmarszczek głównie w górnej części twarzy, czyli zmarszczek mimicznych. Są to zmarszczki, które występują często już u bardzo młodych osób, ponieważ związane są z żywą mimiką twarzy. W przypadku zmarszczek bardzo głębokich i mocno utrwalonych może zaistnieć konieczność uzupełnienia zabiegu przez wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym. Botox może być łączony również z innymi metodami liftingu twarzy.

Czytaj dalej...

ProduktyCOCO Beauty Clinic

stawia bardzo mocny nacisk na jakość wykonywanych usług oraz stosowanych preparatów, dlatego też postanowiliśmy wybrać najlepsze produktach dostępne na rynku.

BOTOX – Toksyna botulinowa typu A firmy Allergan

Przed

 

Po

 

Nasz lekarz

lek. med. Bartosz Pawlikowski, dermatolog

 

Absolwent 40 Kursu Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Od 2005 roku związany z Kliniką Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej w Łodzi.

Specjalizujący się w terapiach laserowych dermatologii zachowawczej oraz procedurach laserowych stosowanych w medycynie estetycznej. Od 2007 roku doskonali swoje umiejętności w zakresie nieoperacyjnych technik korekcji wyglądu.

Umiejętnie planuje zakres zabiegów i wykorzystuje metody łączone dermatologii estetycznej w odpowiedzi na indywidualne potrzeby pacjenta. Niezbędną w tym zakresie wiedzę rozszerza w elitarnych gabinetach medycyny estetycznej w Warszawie oraz Łodzi. Dzięki pracy z najlepszymi w tej dziedzinie celnie rozpoznaje problem i odpowiada na oczekiwania pacjentów.

W związku z codzienną obserwacją i doświadczeniami w postępowaniu po zabiegach medycyny estetycznej umiejętnie prowadzi leczenie pacjentów po nieudanych procedurach medycznych związanych z poprawą wyglądu.

Nieustannie doskonali swoje umiejętności w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej pod okiem kadry profesorskiej oraz uczestnicząc w licznych kursach certyfikowanych. Uczestnik wielu kongresów w kraju i za granicą.

Obecnie przyjmuje w: Szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi (Klinika Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej), Dermed Centrum Medyczne w Łodzi oraz ELITE Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki w Warszawie.

W naszym salonie zajmuje się:

- leczeniem chorób skóry dorosłych i dzieci m.inn. trądziku młodzieńczego, trądziku różowatego,łuszczycy,łojotokowego zapalenia skóry,różnych postaci łysienia i innych chorób dermatologicznych

- dermatologią estetyczną

  • korekcją zmarszczek przy użyciu toksyny botulinowej (preparat BOTOX)
  • leczeniem nadpotliwości przy użyciu toksyny botulinowej(preparat BOTOX)
  • mezoterapią igłową stosowaną: w różnych postaciach łysienia,w celu redukcji rozstępów,cellulitu,poprawy jakości skóry zwiotczałej,pozbawionej witalności,odwodnionej,wymagającej natychmiastowej regeneracji
  • wypełnianiem zmarszczek przy użyciu kwasu hialuronowego
  • usuwaniem elektrochirurgicznym zmian skórnych, m.in. włókniaków miękkich, brodawek wirusowych,brodawek łojotokowych,mięczaków,prosaków,elektrolizą włosów jasnych,siwych niepoddających się terapii laserowej
  • usuwaniem przebarwień przy użyciu preparatu Cosmelan
  • laseroterapią m.in. blizn pourazowych,potrądzikowych,bliznowców,rozszerzonych naczyń krwionośnych