Naturex

Cellu M6
Wpisany przez admin

Urządzenie to zapewnia wszystkie możliwości wykorzystania techniki LPG™ w zabiegach estetycznych, terapeutycznych i sportowych. Oprócz standardowych szerokości modułów 50 i 70 mm, głowica do ciała obsługuje nowy moduł 80 mm, który pogłębia efekt zabiegu i skraca jego czas. Ekran dotykowy oprócz parametrów zabiegu wyświetla również program "wirtualnego trenera" - pomocnego w przeprowadzaniu zabiegu.

Nowe głowice zabiegowe:

- Głowica estetyczna Ergodrive do ciała zwiększa precyzję i zapewnia wyjątkową efektywność zabiegu. Rolki posiadają 4 tryby rotacji, co pozwala na uzyskanie zindywidualizowanych efektów.

- Głowica terapeutyczna TR50 oddziałuje na zwłóknienia, obrzęki, stany zapalne przed i po liposukcji. Posiada 3 ustawienia umożliwiające wysoce precyzyjne chwytanie tkanki skórnej (głęboko lub powierzchniowo).

- 3 nowe głowice zabiegowe Lift zapewniają dynamiczną stymulację komórkową w delikatnych obszarach twarzy, szyi, dekoltu i biustu. 3 stopnie intensywności pracy, dla wysokiej precyzji procesu przywracania skórze gęstości (oczyszczanie, uzupełnianie, ujędrnianie).

- Zestaw pomocniczych głowic i mikrogłowic, umożliwiające wykonanie zabiegów w miejscach trudnodostępnych, delikatnych i na małych powierzchniach.