Naturex

Makijaż permanentny - kreski dolne i górne

WizażKreski Górne i dolne

Nareszcie kredka do oczu niepozostawiająca smug nawet po aktywnych ćwiczeniach fizycznych, pływaniu lub codziennych czynnościach.

Kreski rysowane pomiędzy rzęsami podkreślają kształt oka, dodając spojrzeniu głębię i uwodzicielski czar. Twoje rzęsy będą się wydawać grubsze, a oczy bardziej podkreślone dzięki idealnej, naturalnie wyglądającej kresce na górnej i dolnej linii rzęs.

Dekoracyjne Kreski Górne i dolne

Dodatkowo pogrubione i wydłużone kreski na górnej powiece są podstawą bardziej dekoracyjnego makijażu, silniej podkreślają oko. Polecamy Paniom, które preferują bardziej intensywny makijaż na powiekach.

Po zabiegu mikropigmentacji


Po zabiegu mikropigmentacji:

  • Po zabiegu makijaż jest bardziej intensywny, w krótkim czasie barwa zblednie, co jest związane z procesem regeneracji komórek - wraz ze złuszczeniem się obumarłych komórek naskórka złuszczeniu ulega część pigmentu makijażu permanentnego.
  • Po wykonanym zabiegu nie można moczyć wykonanego makijażu do momentu zagojenia, nie wolno zdrapywać powstających w czasie gojenia strupków, opalać się i korzystać z sauny.
  • W 2 -3 tygodnie po zabiegu należy obowiązkowo wykonać korektę mającą na celu wzmocnienie i utrwalenie efektów.
  • W przypadku pojawienia się opryszczki można, użyć punktowo Zovirax lub przyjmować Heviran
  • Podczas wykonywania zabiegu może dojść do obrzęku i podrażnienia, ale jest to normalne, a objawy szybko ustępują. Na opuchliznę stosujemy łagodzące preparaty (np. Bepanthen, Vitamerfen, Linomag, Sorcoseryl, Wazeline)