Naturex

Przedłużanie rzęs

WizażProfesjonalnie wykonany makijaż dodaje pewności siebie i pomaga wyglądać pięknie w każdej sytuacji.

 

Zadaniem wizażystki jest odnalezienie indywidalnych cech Klientki tak, aby podkreślić jej niepowtarzalność i naturalne piękno. Podczas pracy kierujemy się życzeniami Klientki oraz aktualnie panującymi trendami.

Gwarantem trwałości i jakości makijażu są najwyższej jakości kosmetyki. Róznorodność produktów, na których pracujemy w COCO Beauty Clinic, pozwala na dopasowanie makijażu do indywidualnych potrzeb i spełnienie nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań.

Przed każdym makijażem rozprowadzamy preparat w ampułce zawierający substancje czynne, które mają działanie ujędrniające i naprężające skórę. Ma ona również działanie utrwalające makijaż, zapobiega rozmazywniu podkładu i uodparnia go na działanie wody.

Metody


Najbardziej popularną dziś metodą przedłużania rzęs jest metoda jeden do jednego - inaczej metoda permanentna. Jak sama nazwa wskazuje, efekt uzyskiwany tą metodą jest bardzo trwały. Zasadniczo polega ona na tym, że do jednej naturalnej rzęsy przyklejana jest jedna rzęsa syntetyczna. Z tego też względu, otrzymywany jest bardzo naturalnie wyglądający efekt bez posklejanych rzęs.Zaletą przedłużania rzęs metodą 1:1 jest to, że przyklejone w ten sposób rzęsy, są całkowicie odporne na zjawiska atmosferyczne.

Inną metodą przedłużania rzęs jest metoda kępkowa. Jest to obecnie rzadko już stosowana metoda polegająca na doklejeniu do skóry powieki ponad linią rzęs, między rzęsami lub do grupy sklejonych naturalnych rzęs kępek włókien naturalnych lub syntetycznych. Powoduje to nie tylko wydłużenie rzęs, ale także zdecydowane ich zagęszczenie. W porównaniu do metody 1:1 jest ona znacznie mniej trwała – efekt utrzymuje się około 5 dni.