Naturex

Makijaż ślubny

WizażMakijaż ślubny
Do momentu złożenia przysięgi małżeńskiej pozostały Ci już tylko krótkie chwile ? Spędź je najprzyjemniej, jak potrafisz! To nie pora na wyrzuty sumienia, nawet jeżeli przegapiłaś któryś z pielęgnacyjnych etapów przygotowujących do tego "Bardzo Ważnego Dnia". Poza tym wciąż możesz się jeszcze upiększyć, by wyglądać olśniewająco w kupionej już sukni ślubnej. Zadbaj o paznokcie i dłonie. To im będzie się przyglądał uważnie Twój Pan Młody, gdy drżącą ręką wsunie Ci na palec złotą obrączkę. Manikiurzystka może dyskretnie ozdobić paznokieć na palcu serdecznym Panny Młodej, by Pan Młody od razu wiedział, na który założyć obrączkę ślubną. I stres z głowy. U nas znajdziesz również zabiegi: modelowania fryzur oraz na deser Szczypta Koloru, czyli makijaż dzienny.

Przy tego rodzaju makijażu niezbędne jest doświadzenie i wiedza dotycząca zasad jego wykonania. Najważniejszy jest kontakt i rozmowa z przyszłą Panną Młodą podczas makijażu próbnego. To Jej oczekiwania i marzenia są sprawą priorytetową.

Bardzo istotne są wszelkie informaje dotyczące kolorystyki sukni ślubnej i dodatków. To one decydują o kolorystyce i tonacji makijażu ślubnego, pozwoli to uzyskać efekt spójności lub przemyślanego kontrastu. Należy pamiętać, że jest to makijaż, który z jednej strony powinien być zwiewny, subtelny i świetlisty, a z drugiej musi spełniać wymagania makijażu fotografiznego.

Wizażysta doskonale potrafi zbalansować te cechy i tym samym uzyskać efekt trwałego, dobrze korygującego defekty skórne, a zarazem delikatnego i podkreślającego atuty Panny Młodej makijażu.

Bioevolution


W COCO Beauty Clinic stawiamy bardzo duży nacisk na jakość wykonywanych usług oraz produktów na których pracujemy. Makijaż permanentny to wielka odpowiedzialność. Dlatego też, urządzenia BioEvolution, na których pracujemy, cechuje nadzwyczajna precyzja, którą osiągnięto wykorzystując najnowsze technologie i używając do produkcji materiałów najwyższej klasy.

Barwniki do makijażu permanentnego BioEvolution zostały wyprodukowane z zachowaniem wszystkich norm europejskich. Najwyższa jakość zastosowanych składników zapewnia naturalne przyjęcie barwnika przez skórę, równomierne krycie oraz długoletnie utrzymanie intensywności koloru. Unikalna i przebadana dermatologicznie formuła wyklucza możliwość wystąpienia alergii.