Naturex

WizażProfesjonalnie wykonany makijaż dodaje pewności siebie i pomaga wyglądać pięknie w każdej sytuacji.

 

Zadaniem wizażystki jest odnalezienie indywidalnych cech Klientki tak, aby podkreślić jej niepowtarzalność i naturalne piękno. Podczas pracy kierujemy się życzeniami Klientki oraz aktualnie panującymi trendami.

Gwarantem trwałości i jakości makijażu są najwyższej jakości kosmetyki. Róznorodność produktów, na których pracujemy w COCO Beauty Clinic, pozwala na dopasowanie makijażu do indywidualnych potrzeb i spełnienie nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań.

Przed każdym makijażem rozprowadzamy na skórze twarzy odpowiednią bazę, która ma działanie utrwalające makijaż.

Bioevolution


W COCO Beauty Clinic stawiamy bardzo duży nacisk na jakość wykonywanych usług oraz produktów na których pracujemy. Makijaż permanentny to wielka odpowiedzialność. Dlatego też, urządzenia BioEvolution, na których pracujemy, cechuje nadzwyczajna precyzja, którą osiągnięto wykorzystując najnowsze technologie i używając do produkcji materiałów najwyższej klasy.

Barwniki do makijażu permanentnego BioEvolution zostały wyprodukowane z zachowaniem wszystkich norm europejskich. Najwyższa jakość zastosowanych składników zapewnia naturalne przyjęcie barwnika przez skórę, równomierne krycie oraz długoletnie utrzymanie intensywności koloru. Unikalna i przebadana dermatologicznie formuła wyklucza możliwość wystąpienia alergii.