Naturex

Manicure Japoński

Świat dłoni i stóp


Manicure

- Manicure tradycyjny
- Manicure SPA

Manicure Japoński

- wzmocnione i odżywione
paznokcie

French Wrap Manicure

- Perfekcyjny i trwały
French Manicure

Manicure/ Pedicure Hybrydowy

- Nakładany jak lakier,
wytrzymały jak żel

Stylizacja Paznokci

- Piekne, wymodelowane
paznokcie dłoni i stóp

Pedicure

- Zabiegi pielęgnacyjne i
SPA na stopy

Fish Spa

- Zabieg pielęgnacyjny
SPA na stopy

Manicure


Manicure Japoński (P.Shine)

jest to zabieg, który w naturalny sposób wzmacnia paznokcie nadając im bardzo silny połysk, który utrzymuje się nawet do 2 tygodni. Już w średniowieczu japońskie arystokratki odkryły tajemnice ''manicure'', który nadawał ich paznokciom delikatny blask rzadko spotykanej różowej perły.

Zabieg zalecany jest na paznokcie kruche, łamliwe, porowate i rozdwajające się. Polega on na wcieraniu w płytkę paznokciową odpowiedniej pasty oraz nasieniu na nią warstwy pudru. Preparaty dostarczają płytce paznokcia naturalnych substancji odżywczych -witaminy A+E , krzemionki z morza japońskiego, pyłku pszczelego oraz kreatyny. Po wykonaniu manicure, nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni, gdyż przyczepność lakieru do płytki paznokcia jest bardzo ograniczona.

Ze względu na wyjątkowo naturalny wygląd paznokci po zabiegu, Manicure Japoński swobodnie mogą stosować zarówno panie jak i panowie.

Zabiegi SPA

Cuccio SPA - figowa rozkosz


 

Zabieg ma na celu odżywienie dłoni, przywrócenie im świeżego wyglądu, oczyszczenie z martwego naskórka i zabezpieczenie przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych oraz wzmocnienie paznokci. Głęboko nawilża i zapewnia skórze świeży i promienny wygląd. W skład zabiegu wchodzą:

  • Kulki musujące granat i figa, wybielają paznokcie, nawilżają i zmiękczają skórki wokół paznokcia
  • Jabłkowy preparat do usuwania skórek, wzbogacony jest w kwas jabłkowy i olejek migdałowy
  • Peeling figowy, otwiera pory i przygotowuje skórę na kurację antyutleniaczy z olejku jojoby
  • Maska z dodatkiem ekstraktu z korzenia żywokostu; aktywne substancje zawarte w masce działają przeciwzapalnie, ułatwia gojenie się ran i blizn
  • Masło do ciała jagoda acaia i granat wzbogacone jest w wiele składników przeciwnowotworowych, działa przeciwgrzybicznie i przeciwbakteryjnie. Nawilża i opóźnia procesy starzenia się skóry