Naturex

Inoa Suprem

Koloryzacja


Majirel

Magia tworzenia
koloru

DiaLight DiaRichesse

Delikatna farba
profesjonalna bez amoniaku

Inoa

Rewolucja
w profesjonalnej koloryzacji włosów

Inoa Suprem

Inoa supreme to wyjątkowa koloryzacja przeznaczona dla kobiet dojrzałych

Koloryzacja „Anti Ageing”Chcielibyśmy zaprezentować Państwu pierwszą na świecie koloryzację typu „Anti Ageing”.

INOA SUPREME to wyjątkowa koloryzacja przeznaczona dla kobiet dojrzałych, jej drogocenne składniki połączono z właściwościami znanej już Państwu rewolucyjnej koloryzacji INOA. Całkowity brak amoniaku, technologia ODS oparta na bazie oleju to tylko dodatki przy tym co kryje się w INOA SUPREME.

Specjalnie dobrane pigmenty w pełni pokrywają siwe włosy lekkim, przejrzystym kolorem tworząc jednocześnie dwa piękne, świetliste refleksy. Takie transparentne, wielowymiarowe i lekkie pokrycie natychmiast odmładza włosy nadając im młodzieńczy blask i świetlistość. Jednak to nie wszystko… specjalne pigmenty zawarte w farbie oddziałują również na skórę twarzy optycznie wygładzając rysy, rozświetlając twarz i nadając jej promienny, wypoczęty wygląd.

Dla dodatkowej pielęgnacji w koloryzacji INOA SUPREME zastosowano drogocenne składniki takie jak w luksusowych kremach do twarzy. Antyutleniacze chronią włosy przed starzeniem spowodowanym przez wolne rodniki i czynniki zewnętrzne, Densilium R odpowiada za gęstość i objętość fryzury, specjalne olejki dbają o odpowiedni poziom lipidów we włosach oraz w skórze głowy.

Rytuały Kerastase ParisAby zaspokoić potrzeby piękna, zdrowej skóry głowy i mocnych, lśniących włosów, oferujemy Państwu cały szereg zabiegów pielęgnacyjnych Kérastase, zwanych rytuałami.


Każdy Rytuał to połączenie profesjonalnej diagnozy z najnowszymi technologiami Kerastase przeznaczonymi nie tylko do odbudowy struktury włosów, ale także do nadania im lekkości, połysku, energii, miękkości i elegancji, ich niepowtarzalnego kształtu i indywidualnego piękna.

Czytaj więcej...