Naturex

Inoa

Koloryzacja


Majirel

Magia tworzenia
koloru

DiaLight DiaRichesse

Delikatna farba
profesjonalna bez amoniaku

Inoa

Rewolucja
w profesjonalnej koloryzacji włosów

Inoa Suprem

Inoa supreme to wyjątkowa koloryzacja przeznaczona dla kobiet dojrzałych

Koloryzacja bez amoniakuRewolucja w profesjonalnej koloryzacji włosów, przełom we fryzjerstwie, wyjątkowa nowość. Po stu latach od wprowadzenia pierwszej farby do włosów pojawiła się innowacja technologiczna – INOA L'Oréal Professionnel

Bez zapachu, bez amoniaku, o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych włókno włosa, doskonale pokrywająca siwe włosy (pokrycie do 100% siwych włosów), zapewniająca optymalny komfort skóry głowy i doskonałą moc koloru. To rewolucja w profesjonalnej koloryzacji włosów, przełom we fryzjerstwie i wyjątkowa nowość dla konsumentek.

Inoa to skrót od słów Innovation No Ammonia czyli inowacja bez amoniaku.

INOA delikatnie otula włókno włosa wybranym pigmentem nie niszcząc jego struktury, pomaga zachować naturalną ochronną warstwę lipidową, zapewniając przy tym komfort skóry głowy.

Przy zastosowaniu koloryzacji Inoa rzadziej występuje uczucie swędzenia i pieczenia niż w przypadku tradycyjnych produktów do trwałej koloryzacji włosów. Kolor dłużej utrzymuje się na włosach, nie blaknie tak szybko jak po zastosowaniu innych farb do włosów.

Koloryzacja Inoa to różnorodne możliwości kolorystyczne - od prawdziwych zimnych aż po żywe, świetliste i ciepłe; wyjątkowa jednolitość koloru, od nasad aż po końce; doskonałe pokrycie siwych włosów.

Rytuały Kerastase ParisAby zaspokoić potrzeby piękna, zdrowej skóry głowy i mocnych, lśniących włosów, oferujemy Państwu cały szereg zabiegów pielęgnacyjnych Kérastase, zwanych rytuałami.


Każdy Rytuał to połączenie profesjonalnej diagnozy z najnowszymi technologiami Kerastase przeznaczonymi nie tylko do odbudowy struktury włosów, ale także do nadania im lekkości, połysku, energii, miękkości i elegancji, ich niepowtarzalnego kształtu i indywidualnego piękna.

Czytaj więcej...