Naturex

Koloryzacja


Majirel

Magia tworzenia
koloru

DiaLight DiaRichesse

Delikatna farba
profesjonalna bez amoniaku

Inoa

Rewolucja
w profesjonalnej koloryzacji włosów

Inoa Suprem

Inoa supreme to wyjątkowa koloryzacja przeznaczona dla kobiet dojrzałych

Fryzjerstwo


COCO Beauty Clinic należy do elitarnego grona Salonów Expert L'Oreal Professionnel i Kerastase. Salon Expert jest gwarancją najwyższej jakości usług fryzjerskich.

Nasz personel regularnie uczestniczy w szkoleniach, a fryzjerzy pracują wyłącznie na ekskluzywnych produktach marki L'Oreal oraz Kerastase, oferując pełen zakres usług. Każdy stylista pełni funkcję doradcy – Klient zawsze może liczyć na fachową diagnozę. Kreujemy wizerunek danej osoby odpowiedni do typu jej urody, temperamentu i stylu bycia.

Kerastase to luksusowa usługa pielęgnacyjna, która jest nierozerwalnie związana z najwyższą jakością wykonywania, dbałością o każdy szczegół, o każdy gest. Właśnie to sprawia, że wizyta w Salonie Fryzjerskim staje się niepowtarzalnym i wyjątkowym przeżyciem dla Klientki.

Rytuały Kerastase ParisAby zaspokoić potrzeby piękna, zdrowej skóry głowy i mocnych, lśniących włosów, oferujemy Państwu cały szereg zabiegów pielęgnacyjnych Kérastase, zwanych rytuałami.


Każdy Rytuał to połączenie profesjonalnej diagnozy z najnowszymi technologiami Kerastase przeznaczonymi nie tylko do odbudowy struktury włosów, ale także do nadania im lekkości, połysku, energii, miękkości i elegancji, ich niepowtarzalnego kształtu i indywidualnego piękna.

Czytaj więcej...