Naturex

NATURAE

Pure Hydration and Protection for the Skin.

Działania na rzecz ochrony środowiska, wywołane wzrastającym zaniepokojeniem zmianami klimatu, spowodowały "zieloną rewolucję" również w branży kosmetycznej. Coraz większy nacisk kładzie się na produkcję naturalnych i ekologicznych środków pielęgnacyjnych.

Wychodząc naprzeciw tym trendom firma Germaine de Capuccini stworzyła nową linię naturalnych i ekologicznych kosmetyków – NATURAE, która uzyskała międzynarodowy certyfikat ECOCERT.

Zabieg kosmetyczny NATURAE to kuracja stworzona na bazie olejków esencjonalnych i składników pochodzących w ponad 95% z ekologicznych upraw roślinnych . Nie zawiera silikonów, parabenów i sztucznych środków barwiących. Głównym składnikiem jest wyciąg z białej herbaty, który ze względu na swoje działanie antyutleniające, opóźniające starzenie i pobudzające regenerację słynie jako "eliksir młodości". Kuracja zawiera również olej z nasion tungowca molukańskiego z nienasyconymi kwasami tłuszczowymi omega-3 oraz olej z soi, olej ze słonecznika ozdobnego, naturalne wody roślinne z siewek jęczmienia, pomarańczy i mięty.

Zabieg spowalnia szkodliwe działanie elastazy, enzymu niszczącego elastynę. Ponadto działa nawilżająco, stymuluje procesy ochronne zachodzące w skórze. Zwalcza wolne rodniki, hamując naturalny proces starzenia się skóry. Przynosi efekt kojący i łagodzący podrażnienia. Silnie regeneruje, rewitalizuje i powoduje biologiczną odbudowę.

Polecany:

  • w dowolnej porze roku,
  • dla każdego rodzaju cery,
  • szczególnie dla osób z cerą przesuszoną,
  • dla osób po 30 roku życia,
  • aby aktywnie działać przeciw wolnym rodnikom i zapobiec przedwczesnemu starzeniu skóry,
  • dla osób, których cera potrzebuje stymulacji do regeneracji i wzmocnienia naturalnej bariery ochronnej.