Naturex

TIMEXPERT RIDES

Correction Advanced Programme Lines/Wrinkles ‘Architect Effect’

Codzienna mimika, ściąganie i rozluźnianie mięśni twarzy, gdy się śmiejemy, ziewamy - pozostawia na naszej skórze ślad. Skóra w pewnym wieku traci swoją dotychczasową odporność oraz elastyczność i jest bardziej wrażliwa na wielokrotne mikro-napięcia. Zaczynają pojawiać się zmarszczki, które stopniowo przeradzają się w głębsze bruzdy mimiczne.

Germaine de Capuccini poleca specjalną kurację TIMEXPERT RIDES "Architect Effect" o działaniu silnie przeciwzmarszczkowym i ujędrniającym, zainspirowanym najnowszymi osiągnięciami chirurgii plastycznej oraz badaniami nad funkcją samoregeneracji skóry. Efektywność zabiegu opiera się na specjalnym skoncentrowanym kompleksie aktywnych składników: Pro-Collagestine-Fill, Micro-Dermoxine®, ceramidów, lipidów oraz protein soi, który stapia się ze skórą "wstrzykując" dobroczynne mikrocząsteczki w najgłębszą część zmarszczki. Kompleks działa jak autentyczny zastrzyk kosmetyczny. Kuracja działa przeciwstarzeniowo, wygładza zmarszczki i poprawia oraz odbudowuje "architekturę skóry". Neutralizuje mikro-napięcia skóry - działanie oparte na mikro nasączaniu preparatem Botox®. Wypełnia bruzdy mimiczne kolagenem. Zwiększa wytwarzanie kolagenu i elastyny, wzmacniając naturalne właściwości skóry do samoodnowy. Poprawia jędrność i elastyczność skóry. Odmładza wyraz twarzy.

Drugi tajnik skuteczności zabiegu to nowa metoda pracy. W zabiegu przeprowadzany jest specjalny ujędrniający masaż japoński Ko Bi Do. W doskonały sposób modeluje owal twarzy, poprawiając sprężystość i witalność skóry oraz działając na mięśnie twarzy.

Polecany:

  • w dowolnej porze roku,
  • dla każdego rodzaju cery,
  • dla osób po 30 roku życia,
  • dla osób, które pragną wyeliminować zmarszczki i bruzdy mimiczne bez konieczności poddawania się operacjom plastycznym,
  • jako doskonałe uzupełnienie dla osób, które zdecydowały się na mikro wstrzykiwania - przedłuża ich efekty,
  • w celu opóźnienia pojawiania się oznak starzenia, m.in. nowych zmarszczek,
  • w celu zlikwidowania zwiotczenia skóry i poprawy owalu twarzy.