Naturex

Przeciw zamrszczkom

Terapia przeciwzmarszczkowa

Pojawianie się zmarszczek to naturalny aspekt starzenia. W jego wyniku dochodzi do pogorszenia nawodnienia skóry i zmniejszenia produkcji włókien elastynowych i kolagenowych. Jednym z ważnych czynników jest również występowanie wolnych rodników. Procesu starzenia się skóry nie można zahamować, lecz jego przebieg daje się znacznie spowolnić. Jedyną skuteczną metodą walki ze zmarszczkami jest poprawa odżywienia skóry właściwej.

Zmarszczki są powodowane przez:

  • zmniejszenie nawodnienia skóry,
  • zmniejszoną produkcję kolagenu i elastyny,
  • nagromadzenie wolnych rodników,
  • słabsze dostarczanie substancji odżywczych.

 

Bezigłowa Mezoterapia NNM™ sięga do podłoża procesów związanych ze starzeniem się skóry. Aquaforeza™ wywołuje głębokie nawodnienie skóry, polepsza jej elastyczność, stymuluje układ limfatyczny i zapewnia długotrwały efekt poprawy jędrności skóry.

Substancje aktywne i żel do Aquaforezy™ zawierają duże ilości składników nawilżających, przeciwutleniaczy, D-Pantenol, immunostymulanty oraz naturalne wyciągi roślinne. Mezoterapia bezigłowa jest metodą umożliwiającą głęboką penetrację tkanki przez składniki zawarte w „koktajlu” substancji aktywnych. Synergia specjalnych impulsów elektrycznych, Aquaforeza™ i efektywnie dostarczanego „koktajlu” przynosi maksymalny możliwy efekt.