Naturex

Liftmassage

Ekskluzywne zabiegi Liftmassage® metodą Endermologie® oparte są na opatentowanej technologii francuskiej firmy LPG® – producenta aparatów do Endermologie®. Zabieg jest wyjątkowo delikatny.

Do wnętrza głowicy zasysana jest fałda skórna, gdzie najdelikatniejsze obszary ciała poddawane są rytmicznemu oddziaływaniu ruchomych, magnetycznych klapek, które poruszają się z regulowaną częstotliwością, a ich ruch wymusza regulowane na kilku poziomach podciśnienie. Dzięki możliwości zaprogramowania siły podciśnienia i częstotliwości, zabiegi takie jak drenaż, wygładzanie, czy ujędrnianie dostępne są dla każdego rodzaju skóry. Najniższa częstotliwość 4 Hz jest używana w drenażu, średnia częstotliwość 8 Hz wygładza linie i zmarszczki oraz przywraca skórze blask, natomiast wysoka częstotliwość 16 Hz pomaga w regeneracji dojrzałej, luźnej skóry i idealnie podkreśla kontury twarzy. Technika Roll rozluźnia mięśnie twarzy oraz reguluje lokalne otłuszczenia (podwójny podbródek, policzki). Efekty widać już po pierwszym zabiegu: następuje wzrost elastyczności, wygładzenie konturów i poprawa wyglądu skóry.
Zabieg jest bardzo przyjemny, uwalnia od napięć i powoduje relaks.

Zabiegi LIFTMASSAGE metodą ENDERMOLOGIE®:

Zabieg liftingu wywołujący rozświetlenie cery.

Zabieg ten ożywia zmęczoną, matową cerę. Poprzez pobudzenie mikrokrążenia ten wyjątkowy, stymulujący twarz i szyję zabieg usuwa toksyny, dotlenia tkanki, dzięki czemu cera staje się świetlista. Skóra wygląda promiennie i jest aksamitnie miękka w dotyku – zalecany przed szczególnymi okazjami.

Zabieg liftingu oczu.

Zabieg ten nadaje spojrzeniu młody, ożywiony wygląd. Opracowany specjalnie dla obszaru oczu, tego typu zabieg koncentruje się na „kurzych łapkach” i bruzdach w okolicy brwi. Zabieg pobudza syntezę kolagenu i elastyny. Linie, zmarszczki i bruzdy są wypełniane od wewnątrz i wygładzają się. Wykonywanie tego zabiegu w okolicach powiek i brwi, pozwala osiągnąć efekt liftingu, ujędrnia ten obszar i nadaje oczom szeroko otwarty wygląd. Oddziaływanie drenujące likwiduje przekrwienie opuchniętych oczu i rozjaśnia ich ciemne obwódki.

Ujędrniający aktywujący produkcję kolagenu.

Ten efektywny zabieg przeciwstarzeniowy napina skórę, co daje efekt przemodelowania profilu twarzy. Stymulacja regeneracji komórek wywoływana przez zabieg, w naturalny sposób pobudza spowolnioną produkcję włókien kolagenu i elastyny. Skóra staje się bardziej zwięzła, dzięki czemu wzrasta jej jędrność i elastyczność. Ukierunkowane oddziaływanie zabiegu przemodeluje również kontur twarzy i kości policzkowych, co przekłada się na młodszy wygląd, przy czym jednocześnie skóra w sposób widoczny staje się bardziej jędrna.

Zabieg przeciwzmarszczkowy poprawiający gęstość.

Zabieg wygładza nawet najgłębsze zmarszczki twarzy. Stymulacja ta pobudza metabolizm komórkowy: fibroblasty ponownie uruchamiają wytwarzanie kolagenu i elastyny, substancji odpowiedzialnych za jędrność i elastyczność skóry. Zabieg reorganizuje również układ włókien kolagenu, co wzmacnia strukturę głębszych warstw skóry. Linie i zmarszczki wypełniają się od wewnątrz – w sposób naturalny. Twarz, gdy staje się bardziej miękka i gładka, cały czas utrzymuje swój piękny, ożywiony wyraz, trwale zyskując zdecydowanie młodszy wygląd.

Zabieg wyszczuplający twarz.

Obrzęk twarzy zmniejsza się dzięki usunięciu zatrzymanej wody. Następnie, dzięki stymulacji tkanki tłuszczowej prowadzącej do redukcji nadmiaru tłuszczu, policzki zyskują nowy kształt, a kontur twarzy staje się wyraźniej zarysowany i ładniej wymodelowany. W efekcie twarz zyskuje szczuplejszy, bardziej harmonijny wygląd.

Zabieg liftingu regenerujący komórki.

Ten niezwykły zabieg odmładzający, pobudza aktywność komórek, aby przywrócić młody wygląd twarzy, szyi i dekoltu. To wyjątkowe połączenie technik wywołuje dogłębnie zwiększenie zwięzłości tkanek skóry, dzięki czemu zmarszczki są wypełniane.

Liftmassage dla mężczyzn: Detoksykująco- energizujący.

Gdy skóra jest poddawana goleniu, oddziałują na nią toksyny i dym papierosowy, lub gdy brak wystarczającej ilości snu, cera przybiera matowy, zmęczony wygląd. Zastosowanie zabiegu Litmassage pozwala zregenerować skórę i usuwa toksyny.

Zabieg liftingu odmładzający oczy, redukujący opuchliznę i ciemne obwódki oczu.

Zabieg ten nadaje oczom młody, szeroko otwarty wygląd. Ta technika opracowana specjalnie dla obszaru oczu oddziałuje na „kurze łapki” i bruzdy w okolicy brwi. Głowice LPG uruchamiają syntezę kolagenu i elastyny, co zapewnia zwiększenie zwięzłości skóry na dużej głębokości. Linie, zmarszczki i bruzdy są wypełniane i wygładzane od wewnątrz. Dzięki intensyfikacji mikrokrążenia, zmniejszają się opuchlizny i zanikają ciemne obwódki oczu.

Zabieg wyszczuplający twarz, modelowanie konturów twarzy.

Zabieg ten, łączący w sobie szereg wyjątkowych technik LPG, został opracowany specjalnie do redukcji podwójnego podbródka.

Zabieg liftingu o oddziaływaniu regenerującym dla komórek.

Ten odmładzający zabieg rewitalizuje aktywność komórek, przywracając młody wygląd twarzy i szyi. To wyjątkowe połączenie technik wywołuje głębokie zwiększenie zwięzłości tkanek skóry, co skutkuje wypełnieniem od środka zmarszczek, dzięki czemu skóra zyskuje widocznie jędrniejszy, bardziej elastyczny wygląd.