Naturex

Endermologia

Liftmassage® metodą Endermologie® - naturalny lifting twarzy, szyi, dekoltu i biustu.

Skóra jest żywą tkanką, której jędrność, gładkość i elastyczność zależy od aktywności komórkowej. Po upływie ok. 25 lat spada aktywność fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny. Pojawiają się pierwsze zmarszczki, skóra staje się luźna i traci blask.

Liftmassage® metodą Endermologie®, to najskuteczniejsza metoda naturalnego liftingu, odmłodzenia i ujędrnienia twarzy, szyi dekoltu i biustu. W nieinwazyjny sposób wzmacnia skórę przez stymulację fibroblastów - komórek odpowiedzialnych za wytwarzanie kolagenu, poprawia elastyczność, wygładza zmarszczki i bruzdy, poprawia kontury twarzy i wygląd skóry. Ponadto zwiększa miejscowe mikrokrążenie skóry, przywracając prawidłowy metabolizm komórkowy oraz pobudza komórki do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny. Daje efekt ujędrnienia skóry twarzy, szyi i dekoltu, poprawia jej koloryt i napięcie, modeluje, poprawia owal twarzy,  a także redukuje zmarszczki i obrzęki.

Zabieg jest bardzo przyjemny, uwalnia od napięć i powoduje relaks. Regularny Liftmassage®  zapewnia piękny wygląd skóry twarzy, szyi, dekoltu i biustu bez ingerencji chirurgicznej.


Korzyści LIFTMASSAGE® metodą ENDERMOLOGIE®:
  • wygładzone zmarszczki, podkreślony kształt twarzy
  • zagęszczona i stonowana skóra
  • skłonność do gromadzenia się wody w organizmie (w kończynach lub innych partiach),
  • regeneracja dojrzałej, luźnej skóry
  • redukcja lokalnych otłuszczeń (podwójny podbródek, policzki)

Nasz sprzęt


Cellu M6™ Integral

 

Nowe wcielenie najpopularnieszego z rodziny urządzeń LPG™ - Cellu M6™ to wszechstronny aparat do zabiegów na ciało i na twarz. Urządzenie to zapewnia wszystkie możliwości wykorzystania techniki LPG™ w zabiegach estetycznych, terapeutycznych i sportowych.


Oprócz standardowych szerokości modułów 50 i 70 mm, głowica do ciała obsługuje nowy moduł 80 mm, który pogłębia efekt zabiegu i skraca jego czas. Ekran dotykowy oprócz parametrów zabiegu wyświetla również program "wirtualnego trenera" - pomocnego w przeprowadzaniu zabiegu.

Liftmassage

 LIFTMASSAGE to najskuteczniejsza metoda naturalnego liftingu twarzy, szyi dekoltu i biustu. W nieinwazyjny sposób wzmacnia skórę przez stymulację fibroplastów - komórek odpowiedzialnych za wytwarzanie kolagenu.Liftmassage to w 100% naturalna technika głębokiego liftingu, odmłodzenia i ujędrnienia skóry twarzy, szyi, dekoltu i biustu.

Czytaj więcej

Liftmassage z pielęgnacjąWychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientek stworzyliśmy pakiet zabiegów Liftmassage® metodą Endermologie® w połączeniu z pielęgnacją twarzy. Zabieg wzmocniony działaniem substancji aktywnych zawartych w preparatach sprawia, że skóra odzyskuje jędrność i elastyczność oraz dodatkowo nawilża i odżywia skórę.

Czytaj więcej

Rezultaty

 Masaż Endermologie® jest jedną z najskuteczniejszych metod walki z celulitem.

Zostało to udowodnione klinicznie w wielu niezależnych badaniach, przeprowadzanych przez czołowe ośrodki naukowe. Jej skuteczność potwierdzają między innymi: Uniwersytet Los Angeles, Uniwersytet Nowojorski, Uniwersytet Vanderbilt.